Fenster-Bis okna, rolety, parapety, drzwi, bramy - Lębork

Stolarka Aluminiowa

MB-45 - System okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej. MB-45 - jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania nie wymagających izolacji termicznej elementów architektonicznej zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej.

MB-59S - System drzwi ekonomicznych z izolacją termiczną. MB-59SE jest częścią systemu okienno-drzwiowego MB-59S. Głębokość kształtowników wynosi w nim 50 mm.

MB-60 - System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną. MB-60 - jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej

MB-70 - System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną. MB-70 - jest nowoczesnym systemem aluminiowym, służącym do wykonywania wymagających izolacji termicznej i akustycznej elementów architektonicznej zabudowy zewnętrznej

MB 86 - System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną. MB-86 - to produkt o bardzo dobrych parametrach, dający możliwość zaspokojenia różnorodnych potrzeb użytkowników.

System HS - System MB-77HS należy do produktów o najlepszych parametrach i spełnia wszelkie wymagania stawiane tej grupie produktów.